Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
 

Carnitin Activity drink | vyziva-fitness.cz | sportovní výživa, fitness, oblečení

 
 
Registrace
 
 
 

Carnitin Activity drink

Číslo výrobku:
Nutrend
Běžná cena:
45 Kč
Naše cena :
39 Kč
Ušetříte:
6 Kč (13 %)
Příchuť:
 
ks
 
 
 
 
 
 

Popis výrobku

CARNITIN ACTIVITY DRINK

Díky účinné kombinaci látek je CARNITIN DRINK ideálním nápojem pro podporu vašeho výkonu a pro zvýšení využívání energie z podkožního tuku. Je nesycený a neobsahuje žádný cukr. Díky obsahu taurinu a vitamínu B3 vám také pomůže zlepšit koordinaci pohybů a soustředění.

Dáváte přednost méně sladkým nápojům? Vyzkoušejte CARNITIN DRINK nově ve dvou příchutích bez kofeinu – eucalyptus + kiwi, fresh grep.

CARNITIN ACTIVITY DRINK vám pomůže:

  • doplnit tekutiny a energii
  • urychlit spalování tuků
  • zlepšit koordinaci pohybů a koncentraci 

Charakteristika účinných látek CARNITIN ACTIVITY DRINKU:

L-Carnitin báze – L-Carnitin přenáší mastné kyseliny na místo jejich spalování do energetických center buněk tzv. mitochondrií a tím podporuje tvorbu energie z tuků. Podílí se na celkové energizaci organismu a výrazně přispívá k redukci nadváhy, podporuje srdeční a mozkovou činnost, zlepšuje fyzickou a psychickou výkonnost. Pro stimulaci metabolismu (urychlení látkové výměny) je přidán kofein (mimo příchutě eucalyptus+kiwi, fresh grep), který napomáhá zvýšit metabolický obrat a má za následek zvýšené využívání energie z tuků. Současně dochází k celkovému zvýšení metabolismu, což pro organismus znamená, že pro zabezpečení základních životních funkcí (tzv. bazální metabolismus) spotřebovává více energie. Energizující směs je doplněna o  taurin, který zabezpečuje udržování koncentrace během zátěže a tím napomáhá zlepšení koordinace pohybu. S taurinem spolupůsobí i kofein, který rovněž stimuluje centrální nervový systém.

 

Doporučené dávkování:

  • 1 láhev Carnitin drinku denně.
  • Pro podporu fyzického výkonu začněte užívat 20 – 30 minut před výkonem, dávkujte i během výkonu.

 

Použití:

Po otevření výrobek spotřebujte do 24 hodin. Případný sediment není na závadu výrobku. Výrobek je nesycený.

obsah balení: 750ml

 

 
 

Ostatní fotografie k produktu

 

Diskuse k produktu 

Vkládání příspěvků