Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
 

BCAA 4:1:1 150tablet + šejkr zdarma | vyziva-fitness.cz | sportovní výživa, fitness, oblečení

 
 
Registrace
 
 
 

BCAA 4:1:1 150tablet + šejkr zdarma

Číslo výrobku:
Survival
Běžná cena:
729 Kč
Naše cena :
549 Kč
Ušetříte:
180 Kč (25 %)
 
ks
 
 
 
 
 
 

Popis výrobku

BCAA 4:1:1 Fair Power + šejkr zdarma

Aminokyseliny BCAA jsou základním doplňkem výživy pro všechny, kteří chtějí při náročných trénincích ochránit svoji svalovou hmotu před degradací, docílit rychlejší regenerace, a především pak také podpořit skutečný a znatelný růst svalové hmoty.
Běžné BCAA suplementy obsahují tři základní aminokyseliny v poměru 2:1:1. V BCAA 4:1:1 Fair Power je však klíčová aminokyselina L-leucin zastoupena v dvojnásobném množství.
Díky tomuto poměru aminokyselin v BCAA 4:1:1 Fair Power je proteosyntéza (tvorba bílkovin ve svalech) ještě silnější a ochrana svalové hmoty při tréninku ještě účinnější než u klasického poměru 2:1:1. Tato silná forma BCAA je tak určena pro všechny sportovce, kteří chtějí svému tělu připravit nejlepší možné podmínky jak pro kvalitní tréninky, tak také pro kvalitní regeneraci a tomu odpovídající nárůst svalové hmoty.


Účinky:

BCAA 4:1:1 Fair Power je speciální kombinace tří čistých větvených aminokyselin v krystalické formě ve farmaceutické kvalitě v zesíleném poměru 4:1:1. BCAA jsou nezbytným doplňkem pro sportovce a osoby s vysokou fyzickou zátěží. Zajišťují účinnou ochranu svalového aparátu před degradací v průběhu náročného sportovního výkonu, napomáhají tvorbě nových proteinů ve svalech, čímž podporují růst svalové hmoty. Podstatná je i energetická funkce při produkci alaninu a následně glukózy. Oddalují tvorbu kyseliny mléčné a zabraňují tvorbě jaterní močoviny a amoniaku během tréninku. Jsou vhodné pro maximální nárůst svalové hmoty a zrychlení regenerace organismu po výkonu.


Doporučené dávkování:

 • dávkování by mělo odpovídat hmotnosti uživatele
   
 • pro osoby do 90 kg: doporučujeme 5 tablet denně
   
 • pro osoby vážící 90 – 120 kg: 8 tablet denně
   
 • pro osoby nad 120 kg: až 10 tablet denně
   
 • pro zvýšení výkonu používejte až polovinu dávky cca 45 – 60 minut před tréninkem
   
 • pro podporu regenerace berte až polovinu dávky ihned po tréninku
   
 • doporučený počet tablet postupně spolykejte a zapijte dostatečným množstvím vody, nejsou vhodné alkoholické ani mléčné nápoje


  Obsah účinných látek 100g 1tbl
  L-leucin 50g 1000mg
  L-isoleucin 12,5g 250mg
  L-valin 12,5g 250mg  Tabulka nutričních hodnot: 100g  
  Energetická hodnota 1267 kJ/303 kcal  
  Bílkoviny 75g  
  Sacharidy 23,5g  
  Tuky 0g  


  Složení:

  L-leucin, pomocná tabletovací látka maltodextrin, L-isoleucin, L-valin, pomocná tabletovací látka sodná sůl karboxymetylcelulózy, hydroxypropylmetylcelulóza, oxid křemičitý a stearan hořečnatý.

 
 

Ostatní fotografie k produktu

 

Diskuse k produktu 

Vkládání příspěvků