Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
 

T3 90 kapslí | vyziva-fitness.cz | sportovní výživa, fitness, oblečení

 
 
Registrace
 
 
 

T3 90 kapslí

Číslo výrobku:
SAN
Běžná cena:
599 Kč
Naše cena :
550 Kč
Ušetříte:
49 Kč (8 %)
 
ks
 
 
 
 
 
 

Popis výrobku

SAN T3 

obsahuje 99% farmaceuticky čisté Guggulsterony, které stimulují produkci thyroidálních hormonů tzn. zvyšují rychlost metabolismu* nezpomaluje tvorbu vlastních thyroidálních hormonů* zvyšuje proteinovou syntézu* urychluje odbourávání tuků* snižuje cholesterol* zlepšuje pokožku Guggulsterony přírodní cestou stimulují aktivitu štítné žlázy a tím urychlují Váš metabolismus i v průběhu diety. To znamená, že odbourávání tuků se urychluje díky tomu, že tělo spaluje více kalorií každý den.  Složení v 1 kapsli: Guggulsterony - směs výtažků z rostliny Commiphora Mukul (take známá jako Gum Guggul) 20mg, mikrokrystalická celulóza, želatina, dioxid titanový.     

 Balení: 90 kapslí

 

 
 

Ostatní fotografie k produktu

 

Diskuse k produktu 

Kombinace | Vláďa | 08.10.2019 07:36:01 Reagovat

Dobrý den, je vhodné kombinovat tenhle produkt se synefrinem? A je tenhle přípravek ještě v prodeji? Nikde jinde už ho neprodávají-stáhli ho z prodeje, asi byl moc účinný :-)

T3 | Luboš | 08.10.2019 09:25:04 Reagovat

Dobrý den, synephrine neobsahuje, je to založeno na Gugulsterolech, které zrychlují činnost štítné žlázy, lidé si jej dost chválí, zatím ho jěště máme.

Vkládání příspěvků