Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
 

Coffeinum 200mg | vyziva-fitness.cz | sportovní výživa, fitness, oblečení

 
 
Registrace
 
 
 

Coffeinum 200mg

Číslo výrobku:
Survival
Běžná cena:
39 Kč
Naše cena :
35 Kč
Ušetříte:
4 Kč (10 %)
 
ks
 
 
 
 
 
 

Popis výrobku

Klasický stimulant  na bázi kofeinu. Dóza obsahuje maximální povolenou dávku kofeinu ,  tj. 200mg  a komplex sacharidu, což z jedné dávky dělá výkonou energetickou a stimulační bombu (3 silné kávy).  Přípravek splňuje (ověřený ) rychlý nástup a garantovaný účinek u všech spotřebitelů, kromě „jedinců  závislých na kofeinu".   Právě vzhledem k rychlému účinku, vysoké energetické hodnotě a snadné aplikovatelnosti je vhodný pro sportovce, řidiče a obecně pro lidi vystavené zvýšené psycjické a fyzické námaze. 

Přípravek je svým složením jednoduchý a právě proto efektivní, cenově je  nejlevnějším  stimulantem v monodóze na trhu.  Od srovnatelných výrobků se liší zejména jednoduchým složením, 4 až 5ti násobně vyšší energetickou hodnotou a zajímavou cenou.

 

Garance okamžitého účinku
Extra silná nervová stimulace
Energetická bomba
Zvýšení sportovního výkonu
Potlačení únavy a ospalosti

Použití :
Přípravek obsahuje čistý kofein anhydrát v nejvyšší povolené dávce 200 mg spolu s komplexem sacharidů, který zabezpečí rychlé a zároveň postupné uvolňování energie. Kofein má silný stimulační účinek na nervovou soustavu. Zvyšuje psychickou aktivitu a schopnost koncentrace, odstraňuje únavu a prodlužuje možnost vykonávat vyčerpávající práci. Potlačuje ospalost a částečně antagonizuje účinky alkoholu. Vzhledem k dobré vstřebatelnosti a velmi rychlému působení je vhodný jak při sportovním výkonu, tak i při činnostech vyžadujících maximální soustředění a dlouhodobé udržení pozornosti. Přípravek je proto oblíben u sportovců, vysoce zatížených lidí, řidičů a manažerů. Zejména při použití v průběhu sportovního výkonu je nutné zabezpečit současně dostatečný přívod tekutin a energie, protože kofein má poměrně silné dehydratační účinky. Zvýšením tělesného tlaku dojde také ke zrychlení metabolismu a následnému rychlejšímu spotřebování energetických zásob, v první fázi především cukrů. Při delším aerobním výkonu se také podílí načerpání energie z tukových zásob.

Dávkování :  Dávku je možné aplikovat bezprostředně před zahájením sportovního výkonu, zejména u kratších a silových aktivit. U vytrvalostních sportů je možné dávku rozdělit. To platí i při dlouhodobější psychické zátěži. Denní dávka 1 lahvička (25 ml).Přípravek má i přes ovocnou příchuť a vysoký obsah cukrů mírně nahořklou chuť, která je dána vysokým obsahem kofeinu.

Balení : 25 ml monodóza

Složení :

Název látky                  Obsah v 1000 ml

Kofein anhydrát                       8 000 mg
Fruktóza                                      240 g
Glukóza                                      1 60 g
Maltodextrin                                 120 g
Energetická hodnota                  8 800 kJ 

Název látky                  Obsah v 1 dávce (25 ml)
Kofein anhydrát                         200 mg
Fruktóza                                        6 g
Glukóza                                         4 g
Maltodextrin                                  3 g
Energetická hodnota                   220 kJ  

 

 
 

Ostatní fotografie k produktu

 

Diskuse k produktu 

Vkládání příspěvků