Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
 

NU BCAA 2:1:1 150tbl | vyziva-fitness.cz | sportovní výživa, fitness, oblečení

 
 
Registrace
 
 
 

NU BCAA 2:1:1 150tbl

Číslo výrobku:
Nutrend
Běžná cena:
569 Kč
Naše cena :
479 Kč
Ušetříte:
90 Kč (16 %)
 
ks
 
 
 
 
 
 

Popis výrobku

 

 BCAA společně tvoří až 35 % z obsahu aminokyselin, tvořících svalovou tkáň.

 

Při namáhavé fyzické práci dochází vždy ke zvýšené spotřebě BCAA, bez jejich dostatečného doplňování dochází ke zvýšenému katabolismu svalových bílkovin a tím pádem zhoršené regeneraci, následnému úbytku svalové hmoty a poklesu fyzické výkonnosti především snížení síly.

 


Také je nezvratně prokázáno, že Leucin organismus využívá ve dvojnásobném množství oproti Isoleucinu a Valinu. Proto je důležité, aby pro maximální účinnost byly BCAA v poměru 2:1:1 (v pořadí L-Leucin, L-Valin, L-Isoleucin).
 

 

Ukazuje se, že  suplementace BCAA má vliv na únavu. Tento efekt BCAA na organismus nastává díky tomu, že tryptofan a BCAA mají stejný přenosový systém, který umožňuje jejich transport z krve do mozku. Tryptofan je klíčový při tvorbě hormonu serotoninu, který způsobuje únavu. Díky zvýšené suplementaci BCAA dochází ke snížení transportu tryptofanu do mozku, což v konečném důsledku znamená oddálení nástupu pocitu únavy.
 

 

Suplementace BCAA před a po výkonu je vhodná jako jeden ze základních doplňků stravy pro všechny druhy pohybové aktivity.
 

 

Výrobek je svým zaměřením určen pro:

  • Kvalitní a rychlou regeneraci
  • Podporu nárůstu svalové hmoty
  • Zlepšení svalového výkonu
  • Ochranu svalové hmoty před poškozením namáhavým fyzickým výkonem
  • Ochranu svalové hmoty před devastací v průběhu snižování nadváhy
  • Oddálení nástupu pocitu únavy


Doporučené dávkování:

  • Pro ochranu svalové hmoty 3 tablety 40-60 minut před fyzickým výkonem.
  • Pro urychlení regenerace 3 tablety ihned po fyzickém výkonu

 

Použití Amino BCAA mega strong:

dle doporučeného dávkování polkněte tablety a zapijte dostatečným množstvím vody či sportovního nápoje. Nejsou vhodné alkoholické a mléčné nápoje. Tablety nekousejte! Po otevření skladujte při teplotě do 25 °C a spotřebujte do 3 měsíců.

 

 

 

Určeno pro zvláštní výživu - vhodné pro sportovce. Není určeno pro děti. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním

 
 

Ostatní fotografie k produktu

 

Diskuse k produktu 

Vkládání příspěvků