Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
 

Glutapure 1kg | vyziva-fitness.cz | sportovní výživa, fitness, oblečení

 
 
Registrace
 
 
 

Glutapure 1kg

Číslo výrobku:
Ultimate Nutrition
Běžná cena:
1.299 Kč
Naše cena :
899 Kč
Ušetříte:
400 Kč (31 %)
 
ks
 
 
 
 
 
 

Popis výrobku

UN GlutaPure

100 % čistý krystalický L-glutamin v práškové konzistenci. Přispívá k metabolismu svalových proteinů a zlepšuje metabolismus svalů. Dále podporuje znovuobnovení glykogenových zásob.

Složení v 1 dávce (5g): energetická hodnota nižší než 50kJ/12kcal,   100% L-glutamin 5000mg 

Balení: 1000g/200dávek

Doporučené dávkování: smíchejte 1 čajovou lžičku (5g)s cca 250ml vody nebo džusu a užívejte 1 - 2x denně. Tréninkové dny: základní denní dávka je 5g po tréninku. Další dávku můžete zařadit večer před spaním nebo 30 – 60 minut před tréninkem. V netréninkové dny můžete zařadit pauzu nebo pokračovat v pravidelném dávkování a to 2x denně.

Upozornění: Určeno pro zvláštní výživu. Není určeno pro děti, těhotné   a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Vyrobeno v zařízení, které zpracovává mléko, vejce, sóju, lepek, ořechy, arašídy a korýše. Může obsahovat stopy těchto látek. Datum spotřeby viz. obal.

 
 

Ostatní fotografie k produktu

 

Diskuse k produktu 

Vkládání příspěvků