Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
 

USN BCAA 400G | vyziva-fitness.cz | sportovní výživa, fitness, oblečení

 
 
Registrace
 
 
 

USN BCAA 400G

Číslo výrobku:
USN
Běžná cena:
999 Kč
Naše cena :
899 Kč
Ušetříte:
100 Kč (10 %)
Příchuť:
 
ks
 
 
 
 
 
 

Popis výrobku

BCAA Power Punch Watermelon - Doplněk stravy v prášku pro přípravu nápoje se sladidly s příchutí melounu nebo mandarinky. BCAA Power Punch Watermelon - je velice efektivní doplněk při jakékoliv sportovní výživě. Tento suplement obsahuje aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (BCAA), které jsou složeny z esenciálních aminokyselin leucinu, isoleucinu, a valinu. Kombinace těchto tří esenciálních aminokyselin tvoří přibližně 1/3  kosterního svalu v lidském těle, a hrají důležitou roli při syntéze proteinů. Dále produkt obsahuje glutamin. Bílkoviny přispívají k růstu a udržení svalové hmoty. Tento nápoj je velice dobře míchatelný a dobře chutnající. Výrobek obsahuje vitamín B6, který přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Složení

L-leucin, L-citrulin malát, L-glutamin, L-isoleucin, L-valin, aroma, kyselina citrónová, umělé sladidlo (sukralóza), barviva (E124, E110 mohou mít nepříznivý vliv na aktivitu a pozornost dětí, E151), Pyridoxin hydrochlorid, Bioperin®

Doporučené dávkování

Pro dosažení nejlepších výsledků rozpusťte 2 vrchovaté čajové lžičky (13g) našeho BCAA Powerpunch v 500 - 750 ml studené vody. Dobře protřepejte po dobu nejméně 30 sekund. Jedinci s hmotností 85 kg a více by měli užívat 4 vrchovaté čajové lžičky. Pijte před, během a po tréninku.

Balení obsahuje: 400g

 
 

Ostatní fotografie k produktu

 

Diskuse k produktu 

Vkládání příspěvků